Можливості - braille-print

Перейти к контенту

Главное меню:

Про нас
Будинок звукозапису і друку УТОС знаходиться в будинку, котрий є пам’ятником архітектури 19-го сторіччя, розташованого в  самому серці столиці - на Майдані Незалежності.   
За тривалий час свого функціонування Будинок звукозапису і друку УТОС накопичив значний потенціал, необхідний для виготовлення високоякісної продукції – книг та інших матеріалів, надрукованих рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, та озвученої літератури.  
Підприємство має унікальне обладнання - сучасні потужні машини європейського виробництва, необхідні для промислового видання книг рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Також до складу виробничих потужностей  входять спеціалізовані комплекси для адаптації інформації в необхідний формат та подальшого друку рельєфно-крапковим шрифтом. Створено можливості вибору палітурки в залежності від призначення книги, її обсягу та особливостей - від унікальної ручної роботи до стандартної високої якості, виготовленої на сучасному європейському обладнанні (біндеруванння, шиття зошитами, ін.).  
Наявне обладнання для офсетного друку забезпечує можливість виготовлення продукції плоскодрукованим шрифтом.
На підприємстві є обладнання і для виконання термінових замовлень невеликих об’ємів і тиражів рельєфно-крапковим шрифтом Брайля - принтер європейського виробництва для друку листівок, програм, матеріали для індивідуального використання, навчання, роботи, повсякденного життя тощо.
Оснащено 4 студії для професійного озвучення літератури. Для начитування залучаються висококваліфіковані диктори, які мають багаторічний досвід роботи, - Ігор Мурашко, Ольга Лях, Зоя Кваснюк, В’ячеслав Манилов, Галина Шумська, Василь Манько, Микола Козій, Василь Довжик, Віктор Власенко та інші.  
У складі колективу - лише високопрофесійні спеціалісти та вузькпрофільні фахівці у кожній галузі діяльності підприємства.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Назад к содержимому | Назад к главному меню